• Diğer

Politika

Erdoğan'dan önemli açıklamalar !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar'da düzenlenen toplu açılış töreninde halka hitap etti.

Erdoğan'dan önemli açıklamalar !

8 Aralık 2018 23:15
-A

+A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar'da toplu açılış törenine katıldı. Törende Erdoğan'ın yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da hazır bulundu.
 
Programda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisinin de Üsküdar'da yaşadığını hatırlatarak, bu nedenle ilçedeki gelişmeleri yakından takip ettiğini söyledi.
 
Konuşmasında AK Parti belediyeciliğini anlatarak Cumhuriyet Halk Partisi'ni (CHP) eleştiren Erdoğan, "20 yıl önceki Üsküdar'ı hatırlayın. Neydi buraların hali? Nerelerden nerelere geldi. Bunun adı AK Parti belediyeciliğidir. Bu CHP belediyeciliğine benzemez. AK Parti belediyeciliğinde hizmet var, orada temizlik var, mimari noktada sanat var. Temizlik dedim işte Ümraniye. Hatırlıyorsunuz o çöplüğün patlamasını. Kim vardı o zaman? CHP'li belediye vardı. 39 vatandaşımız orada öldü. İstanbul bu CHP'ye bunun hesabını nasıl sorduysa, 31 Mart'ta da sormayacak mı? Müslüman bir sokulduğu delikten bir daha sokulmaz. Bu CHP'nin bizim insanımıza yaptığı zulmü babalarımızdan çok dinledik. Nüfus cüzdanlarını babalarımız bize gösterirdi. O günleri hatırlayanlar var burada" diye konuştu.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku