• Diğer

Magazin

Ece Ronay'dan Erbil iddiası:

Fenomen Ece Ronay'dan Mehmet Ali Erbil iddiası: Kızından bile küçük yaştakileri soyundurmaya çalışıyor

Ece Ronay'dan Erbil iddiası:

19 Eylül 2022 13:00
-A

+A

 
Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'in kendisine yönelik suç duyurusunda bulunmasının ardından çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Ronay, Erbil'in TikTok'ta küçük kızları soyundurmaya çalıştığını öne sürdü.
 
Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, itibarını zedelediği gerekçesiyle sosyal medya fenomeni Ece Ronay hakkında suç duyurusunda bulundu. Erbil'in kendisine dava açmasının ardından Ronay da konuyla ilgili sessizliğini bozdu.
 
"YENİ DİLENCİNİZ HAYIRLI OLSUN TÜRKİYE" DEMİŞTİ
Erbil'in Ronay'a attığı iddia edilen mesajları uzun süre konuşulmuştu. Davalık olan ikiliden Erbil, kısa süre önce bir Tiktok hesabı açtı. Tiktok'ta canlı yayın yapan Erbil, takipçilerinden hediye isteyince Ece Ronay, sosyal medya hesabından "Yeni dilenciniz hayırlı olsun Türkiye" paylaşımında bulundu.
 
SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU
Kendisine dilenci denmesini affetmeyen Erbil, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu ve fenomen hakkında suç duyurusunda bulundu. 
"KİMSENİN SAYGINLIĞINA ZARAR VERMEDİM"
Ece Ronay ise bu konuda kendini tutamadı. Ronay Erbil hakkında yaptığı paylaşımda "Ben kimsenin saygınlığına zarar vermedim, siz kendi kendinizi yaptığınız hareketlerle zaten rezil ediyorsunuz" dedi.
 
ORTALIĞI SALLAYACAK İDDİA
Ronay hızını alamayınca bir paylaşım daha yaparak "Siz 2 gram kalmış beyninizle benimle ilgili haberle yaptırmaya çalışıyorsunuz da siz o gramlık aklınız kızınızdan küçük insanları TikTok canlı yayınlarında nasıl soydururum peşinde kullanın. Sizin o aklınız bana yetmiyor" dedi.
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku