• Diğer

Dünya

Dünya bu doğumu konuşuyor!

Dünya bu doğumu konuşuyor! Odaya kapatılıp, lanetli ilan edildi: Kimse içeri bakmayacak

Dünya bu doğumu konuşuyor!

26 Temmuz 2022 14:47
-A

+A

 
Filipinler'in Baranggay Baliwagan kentinde dünyaya gelen yavru bir kedi, ortalığı birbirine kattı. Henüz gelişimi tamamlanmayan kedi, yerliler tarafından uğursuz ilan edilip odaya kapatıldı. Fotoğrafı kısa sürede dolaşıma giren kediyi başkaları da uzaylıya benzetince, tartışmaların fitili ateşlendi.
Baranggay Baliwagan kentinde 20 Temmuz'da dünyaya gelen bir canlı, görüntüsü nedeniyle büyük yankı uyandırdı. Michael Severino adlı gencin kedisi tarafından dünyaya getirilen yavru önce maymuna, ardından da uzaylıya benzetildi. Ancak kimse yavruyu bir türlü kediye benzetemedi.
 
UĞURSUZ İLAN EDİLDİ
Michael Severino yavrunun görüntülerini internette paylaşınca ortalık birbirine girdi. Filipin yerlileri, canlının kötü ruhu simgelediğini ve lanetli olduğunu iddia etti. Ayrıca kimsenin de bu canlıyı görmemesi gerektiği belirtildi.
 

 
ODAYA KAPATTI
Gelen tepkiler üzerine dayanamayan Michael Severino, kediyi odadaki bir cam kavanozun içine kapattıktan sonra kimsenin görmesine izin vermedi. Olayla ilgili açıklama gerçekleştiren bir veteriner hekim, araştırmalarının devam ettiğini ancak büyük bir ihtimalle yavrunun gelişimi duran bir kedi embriyosu olduğunu ifade etti.
 
İşte tartışma yaratan canlının görüntüleri:


 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku