• Diğer

Magazin

Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölümde Dragos'un akıbeti ne olacak?

Diriliş Ertuğrul 144. bölüm fragmanları nefes kesti. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul'da Dragos'un cezası kesilecek. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölümde yaşanacaklar...

Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölümde Dragos'un akıbeti ne olacak?

17 Nisan 2019 13:31
-A

+A

TRT 1'in heyecanla takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm için heyecan dorukta. Bu akşam 144. bölümü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul'da neler olacak?
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 144. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
 
Ertuğrul Bey, Uranos’u yakalar ve Söğüt çarşısında öldürür. Zangoç’un Oğuz Alp’i öldürüp, Melikşah’ı yaralaması sonucu gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Ertuğrul Bey artık Zangoç’un Dragos olduğunu biliyordur.
 
 
Zangoç, Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşüp kimliğinin ortaya çıktığından şüphelendiği için tam zindana atılacakken Oğuz’u ve Melikşah’ı yaralar ve Oğuz Alp şehit olur. Zindandan kaçan Zangoç, tüccar kılığında gizlice Söğüt’ten çıkarak lefke kalesine gider. Artık zangoç kılığında değil gerçek kimliği olan zalim Dragos’tur. Kaleye ve askerlere el koyan Dragos, Ertuğrul Bey tarafından öldürülen komutanı Uranos için intikam yemini eder. Dragos’un yeni oyunu ne olacak?
Beybolat, Dragos’un yardımıyla kaçırdığı Bamsı’nın oğlu Aybars karşılığında Bamsı’dan Alıncak’ı ister. Bamsı bu oyuna gelerek Ertuğrul Bey’in tutsak olarak aldığı Alıncak’ı Dragos’a teslim eder ve tuzağa çekildiğini anlamaz. Alıncak’ı alan Dragos Bamsı’yı öldüreceğini söyler. 
 
Ertuğrul Bey tüm bu oyunları anlamış fakat Bamsı Ertuğrul Bey’in sözünü dinlememiştir. Peki Ertuğrul Bey Bamsı ve oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? İlbilge Hatun abisi Beybolat’ın gerçek yüzünü görecek mi?
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku