• Diğer

Politika

Demirtaş'tan ilk yorum

Selahattin Demirtaş'tan Muharrem İnce'nin adaylıktan çekilmesine ilişkin ilk yorum

Demirtaş'tan ilk yorum

12 Mayıs 2023 22:45
-A

+A

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanı adaylığından çekilmesine ilişkin sosyal medya hesabından değerlendirmede bulundu. Demirtaş, "Sahte video kumpası tam bir rezilliktir, aşağılık bir operasyondur. İradenizin sahte ses veya video kayıtlarıyla yanıltılmasına izin vermeyin. Siyaseti kaset kumpaslarıyla dizayn etme zihniyeti AK Parti ile geldi, AK Parti ile gidecek" dedi.
 
Edirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu olan Selahattin Demirtaş, avukatları aracılığıyla kullandığı sosyal medya hesabında bugün yaptığı açıklamada, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanı adaylığından çekilmesini değerlendirdi.
 
"TAM BİR REZİLLİKTİR, AŞAĞILIK BİR OPERASYONDUR"
Seçmenlere seslenen Demirtaş, paylaşımında şunları kaydetti; "Muharrem İnce'ye yönelik sahte video kumpası tam bir rezilliktir, aşağılık bir operasyondur. İradenizin sahte ses veya video kayıtlarıyla yanıltılmasına izin vermeyin. Siyaseti kaset kumpaslarıyla dizayn etme zihniyeti AK Parti ile geldi, AK Parti ile gidecek.
 
"SİZ HALKSINIZ, PATRON SİZSİNİZ"
Temiz siyaset için, birlikte özgürce yaşam, huzur, refah, barış için sandığa gidin ve ilk turda bitirin bu işi. Seçim sonucu ne olursa olsun, 'sonucu tanımıyorum' diyen ilk kişi, darbecilik suçlamasından kurtulamaz. Sakince oyunuzu kullanın, sandıklara sahip çıkın ve değişimin mutlaka gerçekleşeceğine inanın. Siz halksınız, patron sizsiniz. İlk turda bitirin bu işi."
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

neden ayağa kalkmadı?

neden ayağa kalkmadı?

11:21 - 7 Haziran 2023

neden ayağa kalkmadı?

neden ayağa kalkmadı?

11:21 - 7 Haziran 2023

Kulisleri sallayan iddia:

Kulisleri sallayan iddia:

09:53 - 6 Haziran 2023

CHP'nin A takımı belli oldu!

CHP'nin A takımı belli oldu!

00:29 - 4 Haziran 2023

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku