• Diğer

Gündem

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: 'Muhalefet iş üretmiyor sadece konuşuyor'

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Muhalefet olmayınca ne yapacaksınız. Bizde muhalefet dediğiniz şey iş üretmiyor ki, sadece konuşuyor." dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: 'Muhalefet iş üretmiyor sadece konuşuyor'

25 Mart 2019 13:07
-A

+A

Oktay, Yozgat'ın Çekerek ilçesinde bir düğün salonunda düzenlenen AK  Parti Kadın Kolları Buluşması'nda yaptığı konuşmada, büyük ve güçlü Türkiye  fotoğrafında en önde kadınların bulunduğunu söyledi.
Ekonomisi, demokrasisi ve sosyal hayatıyla gelişen Türkiye'ye bu  süreçte en fazla katkıyı kadınların verdiğini vurgulayan Oktay, "Hükümet olarak  kadınların her anlamda sosyal hayata katılımları ve istihdamın önündeki engelleri  kaldırdık. Aynı zamanda toplumumuzun geleceği için kadınlarımız ailenin yapı  taşıdır ve her birisi toplumun sağlam kaleleridir. Toplumumuzun huzuru ve  geleceğimizin teminatı için aile birliğini güçlendirmeye çalışıyoruz." diye  konuştu.
Oktay, AK Parti'nin kendi koyduğu hedeflerle yarıştığını dile  getirerek, şunları kaydetti:
"Muhalefet olmayınca ne yapacaksınız? Bizde muhalefet dediğiniz şey iş  üretmiyor ki sadece konuşuyor. Çekerek'te de bunu görüyorsunuz. Muhalefet  dediğiniz şey sadece konuşsa  o da güzel. PKK ile iş tutan, FETÖ ile iş  tutanlarla birlikte. Türkiye'de kadrolarından PKK militanlarını, FETÖ'ye müzahir  olanları aday gösterenlerin savunuculuğunu yapmaya çalışanlar, muhalefet yapıyor.  Dolayısıyla adına İYİ Parti diyorlar. PKK ile iş tutanlarla FETÖ ile olanlarla  birlikte olmanın nesi iyi Allah aşkına? Yozgat, tüm ilçeleriyle şunu iyi bilir;  Söz konusu vatan olduğunda bu analarımız gözünü kırpmadan, şehit verecek  çocuklarını yetiştirirler. Ellerini kınalayıp askere gönderirler. Peki hangi  yüzle bu ilde, bu ilçede bunlarla iş birliği yapacaksınız sonra da analarımızın,  bacılarımızın gözüne baka baka oy isteyeceksiniz? Yüz ister."
Oktay, kadınlardan AK Parti Çekerek Belediye Başkan adayı Eyyüp Çakır  için oy istedi.iha
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku