• Diğer

Dünya

Cinsel ilişki oyuncağıyla oyunu tatsız bitti!

Genç kadının cinsel ilişki oyuncağıyla oyunu tatsız bitti! İnsanların arasında utanç içinde gezdi

Cinsel ilişki oyuncağıyla oyunu tatsız bitti!

28 Nisan 2022 14:47
-A

+A

Charlotte Ryckeboer isimli bir kadın kendisine hediye edilen cinsel ilişki oyuncağıyla şakalaştığı sırada alnına yapıştıran kadın, oyuncağı çıkarttığında ise ilginç bir manzarayla karşılaştı. Oyuncağının alnın tam ortasında yuvarlak bir iz bıraktığını fark eden kadın günlerce bu şekilde dolaşmak zorunda kaldı.
Bir pazarlama şirketinde çalışan Charlotte Ryckeboer isimli bir kadın cinsel ilişki oyuncaklarının test edildiği bir partiye katıldı.Bir oyuncağın gücünü test etmek için alnına yapıştıran kadın oyuncağı çıkarttığında utanç verici bir izle karşı karşıya kaldı.24 yaşındaki kadın TikTok hesabından alnındaki izi göstererek takipçilerinden yardım istedi.TikTok hesabından yaptığı paylaşımda Ryckeboer, "Biraz eğlenmek için cinsel ilişki oyuncağını alnıma yapıştırdım. Çektim ama yüzümden çıkmak istemedi. Gülüyorduk ve daha çok çekiyordum ama fark etmemiştim."
"Çıkardım ve arkadaşlarım şok oldu çünkü alnımda kocaman kırmızı bir nokta vardı, ama birkaç dakika sonra morarmaya başladı ve sonra mavi oldu. Ertesi gün çalışmaya o şekilde gittim ve işyerindekilere anlatmak zorunda kaldım" dedi.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku