• Diğer

Magazin

Cinsel ilişki olayı meslek hayatını bitirmişti!

Cinsel ilişki olayı meslek hayatını bitirmişti! Ünlü spiker Ali Kırca'nın son görüntüsü gündem oldu

Cinsel ilişki olayı meslek hayatını bitirmişti!

7 Haziran 2022 13:09
-A

+A

Show TV'de çalıştığı sırada 5 dakikalık cinsel ilişki görüntülerinin servis edilmesinin ardından meslek hayatını noktalamak zorunda kalan ünlü haber spikeri Ali Kırca, yıllar sonra ortaya çıktı. Kırca'nın bir hayli yaşlandığı görüldü.
Türkiye'de bir döneme damga vuran haber spikerleri arasında yer alan Ali Kırca, Show TV'de çalıştığı sırada ortaya çıkan 5 dakikalık cinsel ilişki videosu nedeniyle zor günler yaşadı.
 
 
KADININ KİMLİĞİ ORTAYA ÇIKMADI
Ali Kırca, kasette kimliği gizlenen bir kadınla ilişkiye girerken kayda alındı. Görüntülerde yer alan kadının, "Birlikte çektik, görüntülerde yok ama kamerayı düzelttiğimiz anlar bile oldu. Ev değil orası otel odası. İkimizin de içtiği bir geceydi, ben ondan daha sarhoştum. Görüntülerin tamamı 18 dakika" açıklaması magazin gündemine bomba gibi düştü. Kırca, mesleğine bir süre Show'da devam etti. Ancak Ciner Grup, TMSF'ye ait olan bu kanalı satın aldıktan sonra Ali Kırca'yla yolları ayırdı. Ali Kırca, ekran önündeki son görevini burada yaptı.
 
ASANSÖR BOŞLUĞUNA DÜŞTÜ
Kırca, kaset olayı haricinde bir kez de yeni evini görmeye gittiği apartmanın asansör boşluğuna düşmesi nedeniyle gündeme geldi ve uzun süre yeniden sağlığına kavuşmak için tedavi gördü.
 
YILLAR SONRA ORTAYA ÇIKTI
Uzun süredir ortalıkla görülmeyen 73 yaşındaki Ali Kırca, yıllar sonra yeniden gündem oldu. Kırca'nın yeni fotoğrafında bir hayli yaşlandığı ve yıprandığı görüldü.
 
ALİM KARACA'YI ZİYARET ETTİ
Ali Kırca'nın gündem olan fotoğrafı, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'yı ziyareti sırasında çekildi. Ali Kırca, Belediye Başkanı Alim Karaca'ya misafirperverliği için teşekkür etti. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, Kırca'nın Türkiye'de haber sunuculuğu denildiğinde akla ilk gelen isimler arasında yer aldığını söyledi. Kırca'ya nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür eden Karaca, "Samimi ziyareti ve sohbetiyle bizleri onurlandırdı" diye konuştu.
 
İşte Ali Kırca'nın son fotoğrafı:Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Masadaki detay dikkat çekti

Masadaki detay dikkat çekti

13:14 - 3 Temmuz 2022

Klibi tepki çekti

Klibi tepki çekti

20:40 - 1 Temmuz 2022

Dilan Öz evinde ölü bulundu

Dilan Öz evinde ölü bulundu

02:09 - 30 Haziran 2022

Film yıldızı, ölü bulundu

Film yıldızı, ölü bulundu

01:57 - 30 Haziran 2022

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku