• Diğer

Gündem

Çiller'in ne kadar bağış yaptığı ortaya çıktı

Yardım kampanyasında uzun uzun konuştuktan sonra hattan düşen Tansu Çiller'in ne kadar bağış yaptığı ortaya çıktı

Çiller'in ne kadar bağış yaptığı ortaya çıktı

16 Şubat 2023 15:54
-A

+A

 
 
Depremzedeler için yardım bağışı yapılan televizyon kanallarının Türkiye Tek Yürek ortak yayınına eski Başbakan Tansu Çiller de katıldı. Çiller uzun süre konuştuktan sonra yaptığı bağışı açıklayamadan telefon kapandı. Bu durum sosyal medyada gündem olurken, birçok kişi Çiller'e tepki gösterdi. Yanlış anlama sonrası programın sunucusu Nazlı Çelik duruma açıklık getirerek, "Sayın Çiller bu kampanyaya 1 milyon TL bağışta bulundu" ifadelerini kullandı.
 
Türkiye'nin yüreğinde derin yaralar açan deprem felaketinin ardından tüm TV kanalları yardım için ortak yayında bir araya geldi. Birçok kurum, kişi ve şirket depremzedeler için yardımda bulundu.
 
TANSU ÇİLLER DE YAYINA KATILDI
Yayına eski Başbakan Tansu Çiller'de katıldı. Bir kadın ve anne olarak konuşma yaptığını duyuran Tansu Çiller, "Çıplak eller ile enkazın birçok kazıntısını atan, toprağını kazarak birbirine ulaşması, çözüm üretebilmesi o kadar etkileyici ki büyük bir güç bu birliktelikler. Bizim bunu aşacağımızı düşünüyorum, biliyorum. Bu güç benim umudum oldu umarım milletimin de umudu olacaktır." dedi.
 
BAĞIŞ MİKTARINI AÇIKLAYAMADAN TELEFON KAPANDI
Çiller, uzun uzun konuştuktan sonra bağış miktarını açıklayamadan telefon kapandı. Bu durum sosyal medyada kısa süre içinde TT oldu. Birçok kişi Çiller'e yardım yardım yapmadığı için tepki gösterdi.
 
NAZLI ÇELİK DURUMA AÇIKLIK GETİRDİ
Yanlış anlama sonrası programın sunucularından Nazlı Çelik duruma açıklık getirdi. Çelik, "Yaptığı meblağı açıklayacağı esnada bağlantı kesilmişti. Söylemek istediği bir kaç cümleyi iletemediğini belirtti. Sayın Çiller bu kampanyaya 1 milyon TL bağışta bulunduğunu açıkladı." ifadelerini kullandı.
 
 
Anahtar Kelimeler : Tansu Çiller, Güncel, Haberler, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku