• Diğer

Gündem

Canlı yayında hakaretler havada uçuştu!

Canlı yayında hakaretler havada uçuştu! Mehmet Metiner hem Sinan Oğan'a hem moderatöre tepki gösterip stüdyoyu terk etti

Canlı yayında hakaretler havada uçuştu!

26 Nisan 2022 16:31
-A

+A

Eski AK Parti milletvekili Mehmet Metiner ile TÜRKSAM Başkanı Sinan Oğan, dün akşam bir canlı yayına katıldı. Programda sığınmacı meselesini konuşan ikili arasında bir ara tansiyon yükseldi. Oğan'ın "Bir sus Allah aşkına" demesi üzerine Metiner, hakaretlere müdahale etmeyen moderatöre de tepki gösterip stüdyoyu terk etti.
Dün akşam bir canlı yayına katılan eski AK Parti milletvekili Mehmet Metiner, TÜRKSAM Başkanı Sinan Oğan ile sığınmacı sorunu hakkında fikirlerini paylaştı. Ortak bir noktada buluşamayan iki ismin konuşması bir süre sonra hararetli bir tartışmaya döndü.
 
"BİR SUS ALLAH AŞKINA"
İkili canlı yayında birbirini saygısızlıkla suçlarken Oğan'ın, "Stüdyodaki konuğunuz cakcak edebiyatı yapıyor. Ya Türkiye Türkçesi'nden bir haber ya da işine gelmiyor..." demesi tansiyonu daha da yükseltti. Metiner bu sözlere, "İşte saygısızlık bu... Sizin bu yaptığınız saygısızlık. Ben Türk dili mezunuyum, size öğretebilecek kadar da Türkçeyi bilen biriyim." şeklinde karşılık verdi. Oğan ise Metiner'e "Ya bir sus Allah aşkına..." dedi.
 
 
YAYINI TERK ETTİ
"Ben bu saygısız insanla aynı ortamda olmak istemiyorum" diyen Metiner, moderatöre de kendisine yapılan saygısızlığa müdahale etmediği için tepki gösterip stüdyoyu terk etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku