• Diğer

Yaşam

Cani baba seri cinayet işledi! Gözünü kırpmadan öldürdü!

Karısının kendisine boşanma davası açması üzerine gözü dönen cani adamdan dünyayı sarsan son dakika haberi geldi. Karısına kızıp çocuklarını öldürdü, ölüm planı ise herkesi korkuttu.

Cani baba seri cinayet işledi! Gözünü kırpmadan öldürdü!

13 Eylül 2019 00:53
-A

+A

Öğretmen karısının kendisine boşanma davası açmasını kabul etmeyen adam seri cinayet işledi. Karısının çalıştığı okula gittikten sonra 4 çocuğunu boğarak öldüren cani baba tutuklandı. Seri cinayeti işlemek için yaptığı plan ise dünyayı ayağa kaldırdı. Gözünü kırpmadan çocuklarını öldüren cani adamın korkunç planını ise çocukların annesi ortaya çıkardı. İşte konu ile ilgili korkunç detaylar..

Dünyayı sarsacak son dakika cinayet haberi geldi. Cani baba 4 çocuğunu boğarak öldürdü. Karısının açtığı boşanma davası sebebi ile ona kızıp çocukları öldüren adamın uyguladığı ölüm planı ise herkesi korkuttu. Hepsi için ayrı plan yapan adam hikaye anlatır gibi ölüm planını anlattı. Gözünü bile kırpmadan çocukları öldüren cani adam seri cinayet işledi.

Öğretmen karısının kendisine boşanma davası açmasını hazmedemeyen adam seri cinayet işledi. Karısı çalıştığı okula gittikten sonra 4 çocuğunu boğarak öldüren cani baba tutuklandı.

Kendisine boşanma belgesi veren adam, karısı öğretmenlik yaptığı okula gittikten sonra 4 yaşındaki kızını kreşten, 6 ve 10 yaşında olan iki oğlunu da okuldan alıp eve getirdi. Büyük oğlunu ise yiyecek bir şeyler almak için markete götürdü.

GÖZÜNÜ KIRPMADAN ASTI

Cani baba büyük oğlu markette olduğu sırada iki çocuğunu kemerle pencere korkuluklarına astı. Büyük oğlunu da marketten eve geldikten sonra başka bir odada astı.

Baba, daha sonra karısının ilk evliliğinden olan 16 yaşındaki kızını kandırarak okuldan aldı. Çocuğu ormanlık bir alana götürdü. Ormanlık alana götürdüğü çocuğu da burada astı.

TELEFON UYGULAMASI FARK ETTİRDİ

Anne, bir telefon uygulaması sayesinde kocasının, okul, kreş ve ev arasında gidip geldiğini fark edince durumu polise bildirdi.

CANİ BABA TUTUKLANDI

Eve gelen polis kapıyı kırarak içeri girdi. Polis, üç çocuğun cansız bedenini buldu. Olay üzerine çalışma başlatan polis cani babayı tutukladı. 4 çocuğunu gözünü kırpmadan öldüren cani baba mahkemede gözyaşlarına hakim olamadı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku