• Diğer

Yerel

Çabukel ilçe ziyaretlerini devam ediyor

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, Kahramanmaraş ilimizde ziyaret edilmeyen ilçe, çalınmadık kapı kalmaması için yorulmadan, şevkle durmadan çalışmaktadır.

Çabukel ilçe ziyaretlerini devam ediyor

28 Temmuz 2022 17:48
-A

+A

 Bu ziyaretler kapsamında 27/07/2022 tarihinde  , Çağlayancerit Kaymakamlığını, Çağlayancerit Ziraat Odası, Çağlayancerit Emniyet Müdürlüğünü ve Çağlayancerit Jandarma Karakolunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.Sonrasında Sayın Çabukel ve beraberindeki İYİ Partili üyeler ile Bozlar ve Helete mahallesindeki vatandaşlarla bir araya geldi.
Yapmış olduğu gözlemlerini sosyal medya hesabından paylaşan Ahmet Çabukel, şu ifadelere yer verdi. ‘’Vatandaşlarımızla bir araya geldik. Sorunlarını dinleyerek istişarelerde bulunduk. Gördük ki; çok zor durumdalar. Esnaf perişan, çiftçi perişan, emekli perişan, mahallelilerimiz hizmet alamıyor. Sorunları not aldık ve gerekli yerlere iletip takipçisi olacağız.

İlçemizin tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile ilgili bilgiler aldık. Sulamanın çok büyük bir sorun olduğunu, Çağlayancerit adının ‘Ağlayancerit’ olacağını söyleyen yöneticiler ve tarımla uğraşan vatandaşlarımız vardı. Bir an önce ilçemizdeki su sorunu başta olmak üzere, yol sorununun çözülmesi gerektiğini yetkililere ilettik. Ayrıca ilçenin üç girişine mobese kamerası yerleştirilmesi gerektiği hususunda talepte bulunduk. 
Ayrıca bölgemizde çok büyük tapu sorunu var kadastronun bir an önce bölgemizde eksik kalan alanlara girmesi gerekiyor. İnşallah yakın zamanda acil çözülmesi gereken bu sorunlar çözülür.” ifadesine yer verdi.
                                                                                                          
 
                                                                                   
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku