• Diğer

Dünya

Biden'ın zora girdiği dönemde Trump'tan bomba hamle!

ABD Başkanı Biden'in oğlu Hunter Biden'ın telefon verilerinin sızdırılması büyük etki yarattı. Eskortlara 30 bin dolar ödediği ortaya çıkan oğul Biden, ayrıca babasını da "Pedofili Peter" diye kaydetti. Biden'in zor günler yaşadığı dönemde ise rakibi Trump'tan çok konuşulacak bir hamle geldi. Trump, ABD başkanlığına yeniden aday olacağını ilan etti. Ancak bu kararını duyuracağı

Biden'ın zora girdiği dönemde Trump'tan bomba hamle!

14 Temmuz 2022 23:54
-A

+A

 
Amerika Birleşik Devletleri günlerde bu yana Biden'in oğlu Hunter Biden'ın telefon verilerini konuşuyor. Hunter Biden'a ait olduğu iddia edilen telefon verileri ve fotoğraflar internete sızdırıldı. Sızdırılan veriler arasında Hunter Biden'ın yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, babasını pedofili Peter adıyla kaydettiği, uyuşturucu madde ve silah kullanımıyla ilgili yazışmaları ve görüntüleri yer aldı. Biden'ın bu görüntüler nedeniyle zor günler geçirdiği bir dönemde ise rakibi Trump boş durmadı.
 
BAŞKAN ADAYLIĞI KARARINI VERDİ

Eski ABD Başkanı Donald Trump, 2024'teki başkanlık seçimi için adaylık kararını verdiğini, şimdi kendisini bekleyen asıl büyük kararın, bunu kasımdaki Kongre ara seçiminden önce mi yoksa sonra mı duyuracağı olduğunu söyledi.

"YARIŞI KAZANACAĞIM"

Trump, New York Magazine dergisine verdiği röportajda, 2024 başkanlık seçimine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Tekrar başkanlık yarışına girdiğinde kazanacağına inandığını belirten Trump, 2024 seçiminde aday olup olmayacağına ilişkin "Ben bu konudaki kararımı çoktan verdim, bu konuda artık bir sıkıntı yok." ifadesini kullandı. Trump, kararının ne olduğunu söylemezken, kasımda yapılacak Kongre ara seçimlerine işaret ederek "Şu anda beni bekleyen büyük karar, bu duyuruyu seçimden önce mi yoksa sonra mı yapacağım." dedi.
 
WASHİNGTON POST, EYLÜL'DE AÇIKLAYACAĞINI YAZDI

Öte yandan Washington Post gazetesi Trump'a yakın kaynaklara dayandırdığı haberinde, Trump'ın eylül ayında adaylığını duyuracağını yazdı. Trump'a yakın danışmanlar, "Yüzde 70 ihtimalle Trump ara seçimlerden önce bu kararını duyuracak." ifadesini kullandı ancak Trump'ın eylülden önce bu kararını duyurma ihtimali olduğunu da kaydetti.Anahtar Kelimeler : ABD, Biden, Hunter Biden, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku