• Diğer

3. Sayfa

Beyoğlu'nda bir şüpheliye şiddet uygulayan polisler hakkında soruşturma başlatıldı

İstanbul Beyoğlu'nda denetim yapan polis ekiplerinin bir şüpheliye şiddet uyguladığı görüntüler üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden konuya ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada "Meydana gelen olaydan teşkilatımız adına üzüntü duyuyoruz. Görevli personel hakkında inceleme ve soruşturma başlatılmıştır." denildi.

Beyoğlu'nda bir şüpheliye şiddet uygulayan polisler hakkında soruşturma başlatıldı

29 Temmuz 2022 00:41
-A

+A

 
 
 
Tarlabaşı Mahallesi'nde dün uyuşturucu denetimleri sırasında, çekilen görüntülerde polis memurlarının bir şüpheliye küfredip, tokat atmaları yer aldı. Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.
 
 
"TASVİP ETMEDİĞİMİZ GÖRÜNTÜLER YAŞANDI"
Emniyetten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Beyoğlu ilçesi Tarlabaşı Mahallesi'nde uyuşturucu ve madde bağımlılığının önlenmesine yönelik denetimler esnasında bir şahsın, denetim yapılmasını engellemek amacıyla, görevli personelimize yönelik olumsuz tavır ve sözlü mukavemeti sonrasında, tasvip etmediğimiz görüntüler yaşandığı tespit edilmiştir.
 
"UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK"
Uyuşturucu ile mücadelemiz tavizsiz devam edecektir. Ancak suç ve suçluyla mücadele ederken buna halel getirmemek temel prensibimizdir.
 
"PERSONEL HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI"
Meydana gelen olaydan teşkilatımız adına üzüntü duyuyoruz. Görevli personel hakkında inceleme ve soruşturma başlatılmıştır."
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Arabadan inen aileye araç çarptı

Arabadan inen aileye araç çarptı

01:50 - 19 Ağustos 2022

İtirafı kan dondurdu:

İtirafı kan dondurdu:

13:03 - 17 Ağustos 2022

İntikam benim işim

İntikam benim işim

12:31 - 17 Ağustos 2022

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku