• Diğer

Politika

Beştepe'de kiminle görüştünüz?

Eski danışmanından Meral Akşener hakkında bomba sözler:

Beştepe'de kiminle görüştünüz?

25 Aralık 2022 21:03
-A

+A

 
 
İYİ Parti'nin kurucuları arasında yer alan ve Akşener'in eski danışmanı Vedat Yenerer, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir iddiada bulundu. Yenerer, "Sayın Akşener'e soruyorum. Yaklaşık 4 ay önce, samimi fotoğraflarınız da olan kişiyle Saray'da şok bir karşılaşma oldu mu?" dedi. Yenerer, Akşener'den bu görüşmeyi açıklamasını istedi.
 
İyi Parti'nin kurucuları arasında yer alan ancak geçtiğimiz aylarda partisinden istifa eden Vedat Yenerer'den İYİ Parti Genel Başkanı hakkında çarpıcı bir iddia geldi.
 
SARAY'A GİDİP GİTMEDİĞİNİ SORDU
Yenerer, Akşener'e "saray"a gidip gitmediğini ve orada eski İyi Partili birisiyle karşılaşıp karşılaşmadığını sordu: "Gazeteci olarak Sayın Akşener'e soruyorum. Yaklaşık 4 ay önce, samimi fotoğraflarınız da olan kişiyle (benim de iyi tanıdığım olan eski İyi partili kişiyle) "KAÇAK SARAY" dediğiniz yerde, kapalı kapılar ardında, ŞOK bir karşılaşma oldu mu? Cevap bekliyorum.."
 
YENERER'E ÇOK SAYIDA YORUM GELDİ
Takipçileri ise ismi kapalı tuttuğu gerekçesiyle Vedat Yenerer'e tepki gösterdi. Çok sayıda kişi, Yenerer'in Akşener'in görüştüğü kişinin ismini açıklaması gerektiği yorumlarında bulundu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku