• Diğer

Dünya

Bedava aldığı koltuktan bakın ne çıktı!

Bedava aldığı koltuktan 600 bin lira para çıktı! Paraları görünce ilk işi bakın ne oldu

Bedava aldığı koltuktan bakın ne çıktı!

7 Haziran 2022 13:04
-A

+A

ABD'nin California eyaletinde bir kadın, internetten bulduğu ücretsiz kullanılmış koltuğu eve getirdiğinde minderlerinin içinde gizlenmiş 36 bin dolar buldu. Kadın koltuğu aldığı ailede ile temasa geçerek parayı teslim etti. Aile ise bu iyiliğe kayıtsız kalmadı.

ABD'de yaşayan Vicky Umodu internet ilanı üzerinden hayatını kaybeden birinin ailesi tarafından bağışlanan bedava koltuğu almak istedi.Genç kadın koltuğu evine götürdüğünde minderlerin içinde 36 bin dolar buldu. Şaşkına dönen kadın, hızla aile ile iletişime geçti ve parayı iade etti.

Umado, "Koltuğu temizlerken yastığın içinde ısı pedlerine benzeyen katı şeyler hissettim. Çıkarıp baktığımda zarfların içine konmuş 36 bin dolar tutarında para olduğunu fark ettim" dedi.Parayı iade etmek için koltuğu aldığı aile ile hemen temasa geçen Umado, ailenin bu dürüst hareketi karşısında kendisine 2 bin 200 dolar ödül verdiğini söyledi.

Umado, bu parayla yeni çıktığı evine yeni bir buzdolabı aldığını ve çok mutlu olduğunu belirtti. Kaynak: New York Post, Mynet

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku