• Diğer

Dünya

Banyoda eşinin hamilelik testini bulan adam, çıkan sonucu görünce dondu kaldı

Sosyal medyada yapılan bir itiraf, günün en çok konuşulanları arasına girdi. Banyoda eşinin hamilelik testini bulan adam, sonucun pozitif çıkmasıyla hayatının şokunu yaşadı. Evliliklerindeki sorun nedeniyle 6 yıldır cinsel hayatları olmadığını belirten adam ayrıca eşinin, kız kardeşiyle telefon konuşmasına şahit olması nedeniyle bebeğin kendisinden olmadığına emin olduğunu dile getirdi.

Banyoda eşinin hamilelik testini bulan adam, çıkan sonucu görünce dondu kaldı

26 Mart 2022 12:41
-A

+A

Amerikan sosyal paylaşım sitesi Reddit'te yapılan bir itiraf, çok sayıda etkileşim aldı. Kendisinin 35, eşinin de 32 yaşında olduğunu belirten bir adam, aralarındaki sorun nedeniyle 6 aydır cinsel hayatlarının olmadığını dile getirdi.
 
BANYODA HAMİLELİK TESTİ BULDU
Eşinin banyodan çıkmasının ardından içeri girdiğini ve çöpü boşalttığı sırada peçeteye sarılı şekilde pozitif hamilelik testi bulduğunu belirten adam, hayatının en büyük şaşkınlığını yaşadı. Bebeğin kendisinden olamayacağından emin olduğunu dile getiren şahıs, karısının kız kardeşiyle telefon konuşmasına da şahit olduğunu dile getirdi.
 
"MUTSUZ OLDUĞUNA DAİR FİKRİM YOKTU"
Adam, paylaşımına ise şu notu düştü: "Onu çok seviyordum ve sorunlarımızı beraber çözeceğimiz konusunda anlaşmıştık. Açıkçası mutsuz olduğu konusunda bir fikrim yoktu. Beni aldatacağına ihtimal vermiyordum ama kız kardeşiyle telefon konuşmasında testin onun olduğundan emin oldum."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku