• Diğer

Gündem

Bahçeli tepki gösteren depremzedelere sert çıktı:

Cumhurbaşkanı Erdoğan ittifak ortakları Devlet Bahçeli ve Mustafa Destici ile Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Bu sırada bir grup depremzede tepki gösterirken araya giren Bahçeli, "Böylesi olaylarda, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve diğer yetkililerin burayı ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak. Dağılın gitsin. İndirin şunları. Hadi bakalım" dedi.

Bahçeli tepki gösteren depremzedelere sert çıktı:

1 Mart 2023 02:35
-A

+A

 
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile birlikte bugün deprem bölgesi Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesini ziyaret etti.
 
"ZİYARETİ SABOTE ETMEYE HAKKINIZ YOK, DAĞILIN GİTSİN"
AFAD'ın Elbistan'da kurduğu konteynerkenti ziyaret ettikleri sırada bir grup depremzede, deprem sonrasında yaşanan aksaklıklar nedeniyle tepki gösterdi. Bahçeli, depremzedelere, "Böylesi olaylarda, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve diğer yetkililerin burayı ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak. Dağılın gitsin. İndirin şunları. Hadi bakalım" dedi.
 
"BİZ MEMLEKETİMİZİ SEVİYORUZ"
Depremzedelerden biri, Bahçeli'ye, "Sayın Devlet Bey, biz 2019'da yaptık yapacağımızı. Memleket bitti, halk göçüyor. Biz onun için çabalıyoruz, yoksa memleketimizi seviyoruz" diye yanıt verdi.
 
MAHİR ÜNAL VE SÜLEYMAN SOYLU SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI
Depremzedelerin tepkisi, Bahçeli alandan ayrıldıktan sonra sürdü. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, depremzedeleri sakinleştirmeye çalıştı. Ünal, depremzedelere, "Yapma. Bakın, ben, sizin milletvekilinizim. Lütfen, Elbistan'a bunu yapmayın" dedi. Bir depremzede "Elbistan'ı Maraş'tan ayırın" derken diğer depremzedeler "Elbistan il olsun" sloganı attı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku