• Diğer

Gündem

Bahçeli'den kritik zirve ile ilgili flaş açıklama

Partisinin Meclis grup toplantısında açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kaşıkçı cinayetiyle ilgili "Suudi yetkililer suçululuğun verdiği telaşla yanlış üzerine yanlış yapmaktadır. Veliaht prens için çember daralmaktadır. Suudi Arabistan yönetiminin Usame Bin Ladin zihniyetinden ne farkı kalmıştır? Bu ülkeyi El Kaide'den ayıran nedir?"Öte yandan yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşecek olan Bahçeli, gündemi davet sahibinin belirleyeceğini söyledi.

Bahçeli'den kritik zirve ile ilgili flaş açıklama

20 Kasım 2018 15:40
-A

+A

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:
"Dün Mevlid Kandili'ni dua ve şükran ile andık. Kandiller nefsin yanıltıcı istek ve arzularından uzaklaşmayı sağlayan müstesna zamanlardır. Peygamberimiz, dürüstlük, iyi niyet, hoşgörü meşalesiydi. Sözü dinlenirdi, herkes tarafından takdir edilirdi. Eminliğinden hiç şüphe duyulmazdı. Ne mutlu bize ki, onun izinden yürüyoruz. Peygamberimizin doğumu beşeriyet tarihinin en önemli hadiselerindendir. Tıpkı bugünkü gibi mazlumlar inim inim inliyordu. Peygamberimizin doğumu ile huzur ve refah yeniden yeşermişti. İslam toplulukları dinimizin ana rotasından ne zaman ayrılmışsa savrulmuştur. Müslüman coğrafyası öyle bir buhrana girmiştir ki, haksızlıklar ve zulüm çoğalmıştır. Zillet bugünkü şartlarda öne çıkmış, fırlamıştır.
'ORTADOĞU HARAP VE BİTAPTIR'
Müslüman kisvesi altında en vahşi cinayetleri gözünü kırpmadan işleyen bir azınlık var. Bugün İslam coğrafyasına baktığımızda kan görüyüoruz. Medeniyet beşiği Ortadoğu harap ve bitaptır. İslam toplumlarının pençesine alan karmaşa nereye kadar sürecektir? İslam coğrafyası terörle teslim alınmak isteniyor. Ortadoğu'da sürdürülen kavganın temelinde paylaşım kavgası vardır. Bu nedenle topraklar parçalanmaktadır. Sözde kral emir ve şeyhler için öncelik saltanat çıkarlarıdır.
'CANİLER EKMEK ALIR GİBİ SİLAH ALMAKTADIR'
Terör örgtüleri peşpeşe imal edilmekte kullanılşmaktadır. Şayet her ülke teröre karşıysa bu caniler nasıl yaşayabiliyor Emperyalizmin tutsağına düşmüş ülkelerin yüzü simsiyah kesilmiştir. Caniler ekmek alır gibi silah almaktadır. Üstelik bu silahların önemli bir bölümü bedelsizdir. Terör örgütleri ağır silahları kimden almışlardır?iha
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku