• Diğer

Gündem

Babacan'a soğuk duş:

Selam verdiği kadından Babacan'a soğuk duş: Her şeyimizi sattınız, hakkımı helal etmiyorum

Babacan'a soğuk duş:

10 Haziran 2022 21:56
-A

+A

Aydın Kuşadası'nda esnafı ziyaret eden DEVA Partisi lideri Ali Babacan'a bir kadın "Size hakkımı helal etmiyorum. Şu geldiğimiz duruma yazık, doların geldiği duruma. Bütün her şeyimizi sattınız. Siz her şeye göz yumdunuz" sözleriyle çıkıştı.
2023 seçimleri için çalışmalarına devam eden DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Aydın Kuşadası'ndaki esnaf ziyareti esnasında ekonomiden dert yanan bir kadının tepkisiyle karşılaştı.
 
"SİZE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM"
Vatandaşları selamladığı esnada "Size hakkımı helal etmiyorum" diyen kadının çıkışı karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşayan Babacan, üzerindeki şoku attıktan sonra "Konuşup gidiyorsunuz siz ama" karşılığını verdi.
 
"BÜTÜN HER ŞEYİMİZİ SATTINIZ"
Kadın bunun üzerine daha da sinirlenerek "Ben sizi o kadar çok dinledim ki… 20 yıl boyunca dinledim. Hiçbir şey yok maalesef. Şu geldiğimiz duruma yazık, doların geldiği duruma. Bütün her şeyimizi sattınız. Siz her şeye göz yumdunuz" sözleriyle Babacan'a yönelik eleştirisinin şiddetini daha da artırdı.
 
"YAPTIĞINIZ PROVAKASYON"
Bu tartışmanın yaşandığı esnada parti yetkilisi olduğu tahmin edilen bir kişinin Babacan'a tepki gösteren kadına "Bu yaptığınız provokasyon" demesi dikkat çekti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku