• Diğer

3. Sayfa

Annesi duşa aldırırken fark etti!

Annesi duşa aldırırken fark etti! Baba, oğlunun vücudunda sigara söndürmekle suçlanıyor

Annesi duşa aldırırken fark etti!

26 Temmuz 2022 15:26
-A

+A

 
Diyarbakır'da yaşayan anne D.K., velayeti kendisinde olan oğlu İbrahim O.'nun vücudunda babası tarafından sigara söndürüldüğünü ileri sürdü. Baba ise iddiaları reddederek annenin yaptığını iddia etti.
 
Diyarbakır'da yaşayan D.K., 2017 yılında eski eşi M.S.O.'dan boşandı. Mahkeme kararıyla ikisi engelli 3 çocuğunun velayeti anneye verildi. Mahkeme, velayeti annede olan çocukların "kişisel ilişki" kararıyla babayla görüşmelerini uygun gördü.
 
 ANNE VE BABA BİRBİRİNİ SUÇLADI
Anne D.K., 9 yaşındaki işitme engelli oğlu İbrahim O.'nun temmuz ayında babasında olduğu sürede, oğlunun beyanıyla eski eşinin çocuğunun vücudunda sigara söndürdüğünü ileri sürdü. Eski eş M.S.O. ise iddiaları reddederek annenin yaptığını iddia etti.
 
"BABAMA GİTMEK İSTEMİYORUM, BENİ DÖVÜYOR"
Temmuz ayı boyunca mahkeme onayıyla kişisel ilişki kararı olduğunu hatırlatan anne D.K., 23 Temmuz'da çocuğun yanlarına geldiğini iddia etti. D.K. ifadesinde şunları söyledi: "Saat 17.00 sıralarında eşim aradı. 'Çocuk geldi' dedi. Benim büyük çocuğum da bir haftadır babadan kaçarak bana geliyor. Ben büyüğü sandım. Eşim, 'Yok, İbrahim gelmiş. Ağlıyor, babama gitmek istemiyorum. Babam beni dövüyor' dedi.
 
"BABAM SİGARA SÖNDÜRDÜ"
Çocuğu aldığım gibi çocuk şubeye götürdüm. Oradan darp raporu aldık. Bu izleri kimin yaptığını sorduğumuzda 'Babam yaptı' dedi. İlkin sigara sönüklerini fark etmedim. Üstünde tişört vardı. Doktor raporunda da üstünü tamamen soymadık. Kısmen çıkarttık. Eve getirdim, duş aldırdım. Baktım izler var. Buralarına ne oldu dedim. 'Babam sigara söndürdü' dedi."
 
BABA: YENİDEN VELAYET DAVASI AÇTIM
Eski eş M.S.O. ise çocuğun vücudunda sigara izleri varsa bundan haberi olmadığını savundu. M.S.O, "Tam hatırlamıyorum, sanırım üç gün önce annesi tarafından alıkonuldu. Götürüldükten sonra bu çocuk hastaneye götürülüyor. Rapor alınıyor ve vücudunda herhangi bir sigara izi yok. Sigara söndürme olayı varsa anne kendisi yapmıştır. İbrahim ve Mehmet isimli çocuklar benim yanımda. Mehmet iki yıldır annesinin yanına gitmiyor. Kendisi de almıyor. İbrahim'i istemesinin nedeni de şu; çocuk yanımda kaldığı için kendisinin almış olduğu bakıcı ücretini başvurup iptal ettirdim. Kendisi tekrardan bu bakıcı ücretini almak için böyle bir yola başvuruyor. Ayrıyeten yeniden velayet davası açtım. Velayet davasını kaybetmemek için bu tür yollara başvuruyor" şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

İtirafı kan dondurdu:

İtirafı kan dondurdu:

13:03 - 17 Ağustos 2022

İntikam benim işim

İntikam benim işim

12:31 - 17 Ağustos 2022

Son yaptıkları bardağı taşırdı

Son yaptıkları bardağı taşırdı

17:35 - 16 Ağustos 2022

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku