• Diğer

3. Sayfa

Anlattıkları anneyi zora sokacak

Çöp evde bulunan Cem Muhammed'in kayıp babası ortaya çıktı! Anlattıkları anneyi zora sokacak

Anlattıkları anneyi zora sokacak

29 Temmuz 2022 17:36
-A

+A

 
Bursa'da çöp evde bulunan Cem Muhammed A.'nın babası Ufuk Çelikkol ortaya çıktı. Teyze Kamuran Pınar Acar'dan şikayetçi olacağını söyleyen baba Çelikkol, Muhammed A.'nın annesiyle 1 yıl evli kaldıklarını belirterek, "Boşandığımızda hamileydi. DNA testinden sonra çocuğa sahip çıkacağım" ifadelerini kullandı. Ancak bu sözler, çocuğun annesinin sözleriyle çakıştı. Muhammet'in annesi, "Muhammet'in babası, oğlu olduğunu bilmiyor" demişti.
 
Nilüfer ilçesinde teyzesi Kamuran Pınar Acar tarafından çöp evde tutulan Cem Muhammed A. baygın halde bulunmuştu. Teyze Pınar Acar tutuklanırken, 9 yaşındaki çocuk ise Antalya'da Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde sevk edilmişti. Haberleri görünce baba Ufuk Çelikkol, resmi kurumlara başvurdu. Çelikkol'un ilk sözleri, anne Yasemin A.'yı da zora söktü.
 
 "OĞLU OLDUĞUNU BİLMİYOR" DEMİŞTİ
Çünkü Yasemin A., hamileliğiyle ilgili "2013 yılı başlarında ise 'Muhammet' adlı bir kişiyle tanışıp, gönül ilişkisi yaşadıklarını belirterek, "Çocuk sahibi olmak istediğim için 2013 yılında Muhammet'ten, Cem Muhammet A. isimli çocuğum dünyaya geldi. Çocuğumun babası oğlumun doğumu için kararsızdı. Ben de bu süreçte kendisinden ayrıldım. Haberi olmaksızın çocuğum Cem Muhammet'i doğurdum. Çocuğumun bütün velayet hakları doğumdan beri benim üzerimedir" demişti. Çocuğun babası olduğunu iddia eden Ufuk Çelikkol ise 1 yıl evli kaldığı Yasemin A.'nın hamileliğinden haberdar olduğunu öne sürdü.
 
İSTANBUL'DA AYAKKABI İMALATÇILIĞI YAPIYOR
İstanbul'da yaşayan ayakkabı imalatçısı baba Ufuk Çelikkol yaptığı açıklamada çocuğuna sahip çıkacağını belirterek, teyze Kamuran Pınar A.'dan şikayetçi olacağını ifade etti. Ufuk Çelikkol, "Televizyonda görünce şüphelenip adli süreci başlattım. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na DNA testinin yapılması için suç duyurusunda bulundum. Şu an inceleme aşamasında. Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı'na evrak gidecek. DNA testi çıktıktan sonra çocuğa her türlü sahip çıkacağım. Maddi manevi ne gerekiyorsa sonuna kadar sahip çıkacağım" dedi.
 

"HER TÜRLÜ SAHİP ÇIKACAĞIM"
Çelikkol sözlerine şöyle devam etti: "Annesi çocuğun babasını sorunca kekeledi. Oradan yola çıktım. Ben ayakkabı imalatçısıyım. Eski eşimle 2009 yılında tanışıp 2010'da evlendik. Boşandığımızda hamileydi. Ultrasonda erkek çocuk gözüküyordu. DNA örnekleri çıktıktan sonra teyzesinden şikayetçi olacağım. Hem vicdanen böyle bir şeyin yapılması doğru değil. Çocuğa şiddet gösterdiğine eminim. Bedeninde eziklik veya dayak var mı diye adli tıp raporu da isteyeceğim. Ben buradan devletime sesleniyorum. Her türlü sahip çıkacağım. Benim hiçbir suçum yok. O çocuğun benim olduğunu bilsem bu işin peşini bırakmaz dünyayı ayağı kaldırırdım."
 
 
Anahtar Kelimeler : Bursa, haberler, 3.sayfa, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Arabadan inen aileye araç çarptı

Arabadan inen aileye araç çarptı

01:50 - 19 Ağustos 2022

İtirafı kan dondurdu:

İtirafı kan dondurdu:

13:03 - 17 Ağustos 2022

İntikam benim işim

İntikam benim işim

12:31 - 17 Ağustos 2022

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku