• Diğer

Dünya

1940'ta çekilen fotoğraftaki detay

1940'ta çekilen fotoğraftaki detay dünyayı ayağa kaldırdı: İnsanlığı daha fazla kandıramazsınız

1940'ta çekilen fotoğraftaki detay

21 Ekim 2022 14:49
-A

+A

 
1940 yılında bir sahil kasabasında çekilen fotoğraftaki detay, bir anda gündeme oturdu. Fotoğraftaki adamın elinde akıllı telefon benzeri bir aletle uğraştığı görülürken, sosyal medyada bazı kullanıcılar "Zamanda yolculuk var, elinizde ileri teknolojiler bulunuyor. İnsanları daha fazla kandıramazsınız" tepkisinde bulundu.
 
Zamanda yolculuğun olup olmadığı günümüzde hala tartışılan konular arasında yer alıyor. 1940 yılında bir sahil kabasında çekilen bir fotoğraf da bu tartışmaların fitilini daha fazla ateşledi.
 
ELİNDE TELEFONLA UĞRAŞIRKEN GÖRÜLÜYOR
Fotoğrafta herkesten farklı olarak ayakta duran bir adamın, elinde akıllı telefon benzeri bir aletle uğraştığı görülüyor. Bu fotoğrafın sosyal medyada dolaşıma girmesinin ardından konuyla ilgili binlerce yorum yapıldı.
 
"İNSANLARI DAHA FAZLA KANDIRAMAZSINIZ"
Sosyal medyada bazı kullanıcılar "Zamanda yolculuk var, elinizde ileri teknolojiler bulunuyor. İnsanları daha fazla kandıramazsınız" tepkisinde bulundu. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri, ileri teknolojiyi insanlardan saklamakla suçlanıyor.
 
GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DE BİR FOTOĞRAF GÜNDEM OLDU
1860 yılına ait tabloda genç kızın elinde Iphone benzeri bir telefonu tutması, sosyal medyada günlerce konuşulmuştu.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku