• Diğer

Yerel

“Türkoğlu modern ilçe olma yolunda ilerliyor”

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Türkoğlu ilçesindeki ziyaretleri kapsamında Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'u makamında ziyaret ederek, İlçedeki yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

“Türkoğlu modern ilçe olma yolunda ilerliyor”

6 Ağustos 2021 16:36
-A

+A

 
 
Ahmet Özdemir, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti İl Başkan Yardımcısı İlker Barak, AK Parti İlçe Başkanı Feyzettin Okumuş, Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneği Başkanı Resul Aslanhan, Onikişubat Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Gürbak ve Mahalle Muhtarlarının katılımlarıyla mahallelerde  yapılan ve yapılması planlanan hizmetlerle ilgili istişarelerde bulundular. Ardından Türkoğlu Muhtarlar derneğinin açılışını gerçekleştirdiler.
 
İlçe hakkında fikir alışverişinde bulunan Özdemir beraberindeki heyet ile birlikte, AK Parti İlçe Başkanı Feyzettin Okumuş'u, Yönetim Kurulu Üyelerini ve partililerle bir araya gelerek istişarelerde bulundular. Sonrasında Mahir Ünal caddesi üzerinde bulunan Özel Tek Yön Eğitim Kurumlarının açılış programına katılarak, hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular.

Şekeroba Mahallesini ziyaret ederek, Şekeroba Meydanında vatandaşlar bir araya gelerek hasbihal ettiler.

Ziyaret; Türkoğlu Millet Bahçesi içerisinde bulunan spor kompleksinde dostluk maçı ile sona buldu.

Özdemir konuşmasında; “Karşımda modern bir şehir görüyorum. Modern şehir nasıl olur, kavşakları olur, meydanları olur, yeşil alanları olur, Osman Başkan bunların hepsini düşünmüş ve bunlarla ilgili hareket tarzı geliştirmiş. Türkoğlu eskiden beri şikâyet edilen köy görüntüsünden modern bir şehir görüntüsüne gelmiştir. Modernleşmeyi sağlarken tarihini ve kültürünü de muhafaza etmek gerekir. Osman Başkanda bu şekilde Türkoğlu’nun eski nostaljik korunması gereken özelliklerini muhafaza ederek hizmet etmektedir. Dedi.
Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ise; Değerli arkadaşlar elimizden geldiği kadar milletvekillerimizle birlikte sizlerle bir araya gelmek için mücadele ediyoruz.

Elimizden geldiği kadar Türkoğlu Belediyemiz, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz ve Değerli Vekillerimizle beraber yatırım yapmanın gayretindeyiz. İnşallah bundan sonrada sizlere yapmış olduğumuz hizmetlerimiz devam edecek.”diyerek konuştu.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku