• Diğer

3. Sayfa

"Mühendisim ben" diye yalvardı

Beykoz'da İETT otobüsünde kadın yolcunun bacaklarını çeken bir şahıs, otobüsteki yolcular tarafından fark edildi. Yolcuların tepkisi sonrası fotoğrafı çeken şahıs, "Mühendisim ben, 2 çocuk babasıyım, özür dilerim" diyerek yalvardı. Öte yandan tacizci şahıs yolcular tarafından polis ekiplerine teslim edildi.

"Mühendisim ben" diye yalvardı

6 Haziran 2022 16:02
-A

+A

Bu sabah saatlerinde Beykoz'da hareket halindeki bir İETT otobüsünde bir şahıs, elbise giyen kadın yolculardan birinin bacaklarının fotoğrafını çekti.
 
FOTOĞRAF ÇEKERKEN YAKALANDI

Diğer yolcuların durumu fark etmesi üzerine otobüste bağrışmalar oldu. Uygunsuz fotoğrafı çekilen kadın, "Fotoğrafımı çekmek ne demek" diye tepki gösterdi. Otobüsteki yolculardan tarafından yaka paça yakalanan tacizci şahıs, "Kaçmam ben mühendisim, 2 çocuk babasıyım, özür dilerim" diyerek yalvardı.
 
 
TELEFONUNA BAKTILAR

Tacizci şahsı yakalayan yolcu, cep telefonundan fotoğraflar kısmını açarak uygunsuz fotoğrafın çekildiğini doğruladı. Fotoğrafın çekildiğini doğrulayan yolcu, "Bu fotoğraf ne, 2 çocuk babasıyım diyorsun. Kızın fotoğrafını çekiyorsun" diyerek tepki gösterdi.
KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ
Yolcuların ihbarı üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. Öte yandan yaka paça polis ekiplerine teslim edilen tacizci polis ekipleri tarafından karakola götürüldü. O anlar kadın bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku