• Diğer

3. Sayfa

"Evimde şeytan var evliyim ama bana aşık oldu galiba" dedi, duyanlar ne diyeceğini şaşırdı

Amerika'da bir kadının başına gelen olaylar gündeme oturdu. Yeni taşındıkları eve şeytan musallat olduğunu belirten kadın, kocasının iş gezisinde olduğu sırada şeytanın ortaya çıktığını ve kızlarıyla kendisini rahatsız ettiğini öne sürdü.

"Evimde şeytan var evliyim ama bana aşık oldu galiba" dedi, duyanlar ne diyeceğini şaşırdı

7 Mayıs 2022 13:32
-A

+A

Amerika Birleşik Devletleri'nin Kentucky eyaletinde bir kadının başına garip olaylar geldi. İddiaya göre yeni bir eve taşınan kadın ve ailesinin evinde paranormal olaylar yaşanmaya başladı.
 
KOCASI İŞ GEZİSİNE GİDİNCE ORTAYA ÇIKTI
Kadının iddiasına göre evdeki olaylar, kocasının iş gezisine çıkmasıyla birlikte başladı. Odalardan garip sesler duymaya başladıklarını belirten kadın, duvarda da ayak izlerine rastladığını anlattı.
 
"KIZIM SESİNİ DUYMUŞ"
Most Haunted ve podcast Paranormal Activity'nin sunucusu Yvette Fielding'e bağlanarak derdini anlatan kadın, şeytanın küçük kızını rahatsız ettiğini ve onunla konuştuğunu ileri sürdü.
 
"DELİRMEDİM BANA AŞIK OLMUŞ OLABİLİR"
Kadın, "Sen delirmişsin" gibi söylentilere de sert çıkarak, delirmediğini aksi takdirde şeytanın kendisine aşık olmuş olabileceğini, bu nedenle kocasının evde olmadığı zaman dilimlerini tercih ettiğini aktardı. Konu, duyanlarda şaşkınlık yarattı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku