• Diğer

Gündem

"Erkek olan gelsin" diyerek mahalleliyi tehdit etti

Dükkanın önüne sandalye koyup geçenlere laf atan Suriyeli, "Erkek olan gelsin" diyerek mahalleliyi tehdit etti

"Erkek olan gelsin" diyerek mahalleliyi tehdit etti

12 Nisan 2022 17:01
-A

+A

İstanbul Bağcılar'da iddialara göre dükkanının önüne koyduğu sandalyeye oturup yoldan geçenlere laf atan bir Suriyeli ile mahalleli arasında gerginlik yaşandı. Suriyeli şahsın, "Erkek olan gelsin buraya" diyerek mahalleliyi tehdit ettiği anlar, kameralara yansıdı.
Bağcılar'da önceki gün meydana gelen olayın görüntüleri ortaya çıktı. İddiaya göre cadde üzerinde bir dükkanın sahibi olan Suriyeli şahıs, yola koyduğu sandalyeye oturarak, mahalleliye laf atmaya başladı.
 
 
GERGİNLİK ÇIKTI
Show TV'nin haberine göre yolda ilerlemek isteyen bir sürücü, sandalye nedeniyle yoldan geçemeyince kornaya bastı. Şahsın yine de kalkmamasına sinirlenen sürücü, aşağı indi. İddiaya göre Suriyeli'nin tartıştığı şoföre, eşinin yanında küfür etmesi nedeniyle ortalık bir anda karıştı.
 
POLİS MÜDAHALE ETTİ
Olayın daha da büyümesi üzerine mahalleye polis ekipleri çağrıldı. Ancak iki taraf arasındaki gerginlik bir türlü yatıştırılamadı. Suriyeli şahsın mahalleliye yönelik sözleri, tartışmanın fitilini daha da ateşledi.
 
"ERKEK OLAN GELSİN BURAYA"
Polis ekiplerinin müdahale ettiği Suriyeli şahıs, bir süre sonra dükkandan yeniden çıkarak sandalyesini yola koydu. Ardından da "Erkek olan buraya gelsin" diye bağırmaya başladı. Bu anlar saniye saniye kameralara yansıdı.
 
GÖZALTINA ALINDI
Tartışmanın bir türlü son bulmaması üzerine polis ekipleri, Suriyeli şahsı karakola götürdü. Mahalleli ise dağıldı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku