• Diğer

Magazin

"Bir dolar bir de göğüslerim çok değerli"

"Bir dolar bir de göğüslerim çok değerli" diyen Hande Sarıoğlu'ndan olay paylaşım

"Bir dolar bir de göğüslerim çok değerli"

1 Ağustos 2022 02:10
-A

+A

 
Açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Hande Sarıoğlu, "Bir dolar bir de benim memelerim çok değerli" sözleri hala hafızalardayken sosyal medya hesabından yine olay paylaşımlarda bulundu. Ünlü spiker, paylaşımında "Hande Sarıoğlu'na yeni göğüs sponsoru" yorumunda bulununca, takipçileri de "Bu göğüslere de bu yakışırdı" ve "Zamanında yaptığın yatırım meyve verdi" yorumlarda bulundu.

Geçtiğimiz aylarda konuk olduğu programda "Arkadaşlar ben bu göğüsleri 5 sene önce bastım parayı aldım. Kalçalarım çok geniş olduğu için memelerim eksik kalıyordu proporsiyon olarak. Bir dolar bir de benim memelerim çok değerli" diyen Hande Sarıoğlu yine olay paylaşımlara imza attı.
 
GÖĞÜSLERİNİ REKLAMA ALET ETTİ
Hande Sarıoğlu bu sefer göğüslerini reklama alet etti. Bir marka ile anlaşma yapan Sarıoğlu bunu duyururken ilginç bir yola başvurdu.

PAYLAŞIMI OLAY YARATTI

"KAP açıklaması" diyerek paylaşım yapan Sarıoğlu, "Hande Sarıoğlu'na yeni göğüs sponsoru... Sponsorluk anlaşması sağlandı. Yapılan basın toplantısının ardından anlaşmanın detayları belli oldu. Hande Sarıoğlu'nun göğüs sponsorluğu için attığı imza; Türk futbol tarihinin en yüksek göğüs reklam bedeli olacak" dedi.
 
"YAPTIĞIM YATIRIM MEYVESİNİ VERDİ"
Bu paylaşım notu Hande Sarıoğlu'nun hayranlarını da coşturdu. Hande Sarıoğlu'nun takipçileri "Bu göğüslere de bu yakışırdı", "Zamanında yaptığın yatırım meyve verdi" yorumları yaptı.
Anahtar Kelimeler : MAĞAZİN, HABERLER, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku